VERMAKTIV Stimul

unikátní, organický a absolutně netoxický růstový stimulant, jehož aplikace na Vaší zahrádce bude pro ni vitamínovou bombou a pro vás radostí.

» VS přináší plodinám i stromům lepší imunitu při suchu či mrazu
» Zvyšuje schopnost úspěšného zakořenění
» Násobně zvětšuje kořenový systém rostlin i stromů a zvyšuje přísun živin
» Stimuluje rostlinu k pravidelným přírůstům a bohatšímu kvetení
» Zvětšuje podíl kvalitních plodů ve sklizni a navyšuje výnos
» To vše eco-logickou a efektivní cestou pěstování i v hobby podmínkách

Produkty nejen pro ekologické zahradničení

VERMAKTIV Stimul
Ovoce

Kvalitní plody
Vyšší výnos
Více vitamínů
Eko-logicky

VERMAKTIV Stimul
Zelenina

Zdravé plody
Odolné rostliny
Bohatší úroda
Eko-logicky

VERMAKTIV Stimul
Květiny

Bohaté květy
Intenzivní vůně
Silné rostliny
Rychlá obnova po poškození

VERMAKTIV Stimul
Bylinky

Výrazná chuť
Skvělé aroma
Rychlejší růst

VERMAKTIV Stimul
Trávníky

Odolné a husté travní plochy
Intenzivní barva
Rychlá regenerace po zátěži
Eko-logicky

VERMAKTIV Stimul
Okrasné dřeviny

Zvýšená imunita keřů a stromů
Výrazně rychlejší růst
Úspěšná obnova po mrazu či suchu

Větší a kvalitnější plody

100% český patent

EKO-logický produkt 

Větší a kvalitnější plody   |   100% český patent   |   EKO-logický produkt

Vracíme přírodu tam, kde byla

Užívání VERMAKTIV Stimul může výrazně revitalizovat půdu a vrátit do ní všechny bioprocesy, které se za roky anorganického hnojení mohly podstatně proměnit. Věřte tomu, nebo ne, ale několikaleté hnojení zahrad běžnými prostředky může vést ke zvýšené míře solí, pesticidů, herbicidů a podobných látek v půdě.

VERMAKTIV Stimul působí pro rostlinu podobně jako kvalitní strava pro člověka. Náš extrakt dodává rostlině potřebné ingredience, díky kterým dokáže během růstu přijmout ideální množství všech živin, které kolem sebe má. Tím, že se účinná látka dostává do půdy přes celostní prostoupení rostlinou, je efekt maximalizován.

Výsledky

Dne 10.4.2008 v sadu místního názvu Patera (83 ha) byl na jabloně Golden delicious po provedení tvrdého řezu aplikován postřik VERMAKTIV Stimul v poměru 1 : 1000. Při kontrole po osmi dnech byla zjištěna aktivní tvorba kalusu a zvýšená aktivita spících oček (proti neošetřené kontrole).

Dne 8.5.2008 při kontrole daného vzorku bylo zjištěno následující: Došlo k výraznému obrostu mladých výhonů a výraznému zvětšení květních kalichů a dřívějšího vykvetení oproti kontrole.

Dne 8.7.2008 v době diferenciace květních pupenů, byl aplikován přípravek VERMAKTIV Stimul v poměru (1 : 500) a (1 : 1000). Navýše uvedeném vzorku dne 22.4.2009 byl zjištěn nárůst počtu květních pupenů o 40% respektive 15%, oproti kontrole. Ve sklizni jsme konstatovali nárůst výnosu o 15% s důrazem na zvýšený podíl kvalitních plodů o 50%, proti kontrole.

ZD Podlipan Vitice z výše uvedených výsledků konstatuje, deklarovaná účinnost přípravku VERMAKTIV Stimul byla ověřena. Přípravek bude ZD Podlipan používán nadále a rozšíří jeho použití na další plochy a jiné plodiny.

Co je Vermaktiv

VERMAKTIV Stimul se vyrábí z přírodních materiálů a složek, které zvyšují výživu a růst rostlinné tkáně, kořenového systému, zároveň zlepšují vývoj kořenů všech rostlin. Mimořádné složení látky dodá rostlinám ihned po aplikaci impulsy podporující zvýšení obranyschopnosti a asimilují tento proces po celé vegetační období rostlin.

Extrakt jsme vyvíjeli více než 20 let v laboratorních podmínkách a testy probíhaly ve spolupráci s odborníky z Univerzity Karlovy v Praze a Mendelovy univerzity v Brně.

Jsme držitelem a hrdě spolupracujeme

Kontaktní formulář

6 + 2 =

Korespondenční adresa:

K Ryšánce 679/3
Praha 4, CZ – 147 00
+420 724 270 801