Galerie úspěchů

Podívejte se a přečtěte si jaké výsledky má náš 100% EKO přípravek.

Testy, případové studie, výsledky

Eliminace klíněnky jírovcové

V květnu a červnu 2021 jsme na žádost klienta provedli aplikaci postřiku VERMAKTIVu Stimul s cílem zamezit masivnímu napadení jírovce maďalu klíněnkou. Tento drobný motýlek každoročně způsoboval, že listy, na kterých se živily drobné larvy klíněnky jírovcové, postupně hnědly, až uschly a opadaly...

Podívejte se

Testování mezi zákazníky

V letních měsících 2020 ve spolupráci s Testuj.to měli naši zákazníci možnost ověřit účinnost biostimulantu Vermaktiv Stimul na různé druhy rostlin. Podívejte se, jak testování dopadlo.

Podívejte se

Ředkvičky

V březnu 2020 proběhl pokus vzcházení a růstu ředkviček ošetřovaných přípravkem Vermaktiv Stimul. Vedoucí projektu Ing. Roman Honzík v Ústavu pro zemědělskou výrobu v Chomutově monitoroval po dobu 15 dní dva zkušební vzorky, z nichž pouze jeden byl ošetřován Vermaktivem Stimul. Do dvou oddělených nádob byla umístěna stejně silná vrstva substrátu a stejný počet semen.

Podívejte se

Aplikace přípravku na lesy

Vermaktiv Stimul Forest dostane lesní porost do kondice a má navíc prokazatelný repelentní účinek vůči lýkožroutu smrkovému. Vzhledem k tomu, že tento škůdce prožívá jarní rojení dle aktuálního počasí v dubnu nebo květnu, jsou březnové dny ideální pro aplikaci našeho preventivního postřiku.

Podívejte se

Videotest růstu špenátu

Nárůst až 79% jsme zdokumentovali ve Výzkumném ústavu rostlinné výroby v Chomutově. Vytvořili jsme zde video, kde jsme 30 dnů zkoumali vliv Vermaktivu na růst špenátu. Díky tomu vzniklo časoběrné video.

Podívejte se

1 rajče = 0,7 kg

Letní přírůstky roku 2019 pana Kunze můžeme s hrdostí označit za výjimečné. Pan Kunz používal přípravek Vermaktiv Stimul Plodová a listová zelenina a pěstoval rajčata od semínka.
Podívejte se sami na výsledky …

Podívejte se

Vermaktiv Stimul pomůže i při suchu

Díky Vermaktivu lze dosáhnout velmi brzy násobného zmnožení kořenové části. To znamená nejenom bohatší, ale také hlubší kořenový bal, což je nesmírně důležité pro vegetační stadium během nedostatku vláhy. My jsme vše zkoumali v Lesní školce Budkov. Podívejte se …

Podívejte se

Kontaktní formulář

13 + 10 =

Korespondenční adresa:

K Ryšánce 679/3
Praha 4, CZ – 147 00
+420 724 270 801